stoiska całoroczne

Stoiska całoroczne stanowią trzon naszej sieci sprzedaży. Starannie planujemy miejsca powstawania kolejnych stoisk tak, aby jak najbardziej ułatwić klientom dostęp do naszych towarów. Tam gdzie to możliwe lokalizujemy je na terenie największych centrów handlowych. Nie sposób ich przeoczyć, gdyż przyciągają wzrok swoją wyszukaną estetyką, ale przede wszystkim widokiem świeżych, soczystych i kolorowych owoców.

 
 
27.08.2013 r.
Otwarcie nowego sklepu Lubicz / Basztowa w Krakowie

Dotychczas wszystkie nasze stoiska całoroczne stawialiśmy na terenie dużych centrów handlowych aby być wszędzie tam, gdzie nasi klienci wybierają się na zakupy. Jednakże mieszkańcy okolic ulic Lubicz i Basztowej w Krakowie nie mogli dłużej czekać na świeże owoce. W przejściu podziemnym przy tych ulicach postawiliśmy nasz sklep. Teraz możemy spokojnie czekać aż ktoś przy naszym sklepie wybuduje centrum handlowe.

 
 
6.10.2011 r. Otwarcie nowego stoiska w C.H. Galeria Krakowska w Krakowie

To już drugie miejsce w Krakowie, w którym nasi klienci mogą zrobić komfortowe zakupy w nowym stoisku Galerii Owoców Frutti Art. Stoisko znajduje się w pasażu dolnym, poziom „-1”. Zapraszamy.

 
 
15.10.2010 r. Całoroczne stoisko w C.H. „Trzy Stawy” w Katowicach

Aby umożliwić Państwu komfortowe zakupy w Galerii Owoców Frutti Art w C.H. „Trzy Stawy” w Katowicach, także podczas niesprzyjającej aury, nasze dotychczasowe stoisko sezonowe przekształciliśmy w stoisko całoroczne wewnątrz budynku przy wejściu głównym do Centrum Handlowego. Zapraszamy.